kolmapäev, 1. mai 2013

Stiil "Jungle". Fashion style "Jungle". Модный стиль "Джангл".

Blogi "Tiivad rendiks" stiili ülesande järgmiseks etapiks on "Jungle". Meisterdada võib ükskõik mida aga mina teen ikkagi märkmiku, sest see ei ole nii väike kui kaart ja samas ei ole nii mahukas töö kui seda on albumi tegemine ehk kuldne keskmine. Antud stiil muutus popiks eelmise sajandi 90-datel. Ta on väga kirev, intensiivne, vaba loomuga, mitmekihiline, mugav ja improviseeriv. Riietuses iseloomulikuks jooneks - T-särgid, botased, laiad teksad, kootud mütsid, nokamütsid ning plastikust ja erivärvi nööridest kaunistused/ehted kätele ja kaela. Antud stiili kõige eredamaks esindajaks on Bob Marley ja tema reggae muusika.
-----------
Итак встречаем новый стиль и новое задание от блога "Крылья напрокат" - "Джангл". "Джангл" это - буйство красок, обилие рисунков, многослойность, свобода, импровизация. В одежде - футболки, широкие джинсы, кроссовки, банданы и кепки, вязаные шапки и все это безудержно ярко. Ярким представителем этого стиля можно назвать Боба Марли и его музыкальный стиль регги.
В этом стиле я решила сделать блокнот, так как открытка кажется мне слишком маленьким изделием, а альбом слишком трудоемким. Блокнот - золотая середина 8)
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar